Zaimina Vasjari, një nga vajzat më seksi të shoëbizit shqiptar ka festuar ditëlindjen ditën e djeshme.

Ajo ka organizuar një supet festë me rastin e ditëlindjes dhe ka ndarë me ndjekësit disa foto në rrjetet sociale.

Këngëtarja shihet e veshur me një fustan të kuq dhe ngjyra e zeza ka mbizotëruar në ambjentin e fëstës. Këtë na i tregojnë më së miri tullumbacet, qirinjtë dhe torta e zezë.

/Ora News.tv/