E ftuar në emisionin Glamour Zone, nga moderatorja dhe autorja Ester Bylyku, ish-konkurentja e Big Brother, Xhensila Pere, zbuloi 3 figurat të cilat do të donte t`i largonte nga ekrani.

Në rubrikën “Pyetje Hot”, Xhensila u tregua më e sinqertë se kurrë mëparë.

Ester Bylyku: Nëse do të kishe mundësi të largoje nga ekrani një figure publike, cila do të ishte dhe pse?

Xhensila Pere: Ajo sapo ka startuar… Eliona Pitarka. Më duket kot, pa lidhje. 

Së dyti Xhensila zgjodhi veten. Dhe së treti, banorët e Big Brother.

/Ora News.tv/