Burnley e ka mbylluar në avantazh të një goli sfidën në transfertë kundër Manchester United.

Chris Wood përfitoi nga një përgjumje të mbrojtjes vendase dhe pranë kuadratit të portës e dërgoi topin në rrjetë.  

/Ora News.tv/