Zbritja në stadiumin "San Paolo" nuk ka kaluar në mënyrën më të mirë të mundshme për këtë tifoz të vogël.

Djaloshi është një tifoz i Napolit dhe shoqëroi futbollistin e ekipit të tij të zemrës para ndeshjes me Juventusin.

Por, siç është bërë rutinë tashmë, fëmijët veshin fanellat e kundërshtarit, diçka që nuk i ka pëlqyer aspak tifozit, i cili bëri një gjest që u bë viral menjëherë në internet.


/Ora News.tv/