Rreth një muaj më parë, ish -ministri Dritan Prifti u nda nga jeta. Vajza  e vogël e të ndjerit, Livia i ka dedikuar diçka tepër të veçnatë të atit në rrjetin e saj social Instagram.   Bukuroshja nëpërmjet një fotoje të postuar në profilin e saj shfaq mungesën e pafundme që ndjen për ikjen e tij. Livia ka dalë së bashku me të atin dhe përkrah fotos  shkruan: “Gjithmonë në mendje, përgjithmonë në zemër”.

/Ora News.tv/