Kapiteni i Teutës, Tefik Osmani i është bashkuar protestës së studentëve, të cilët prej ditësh kanë paralizuar vendin, duke kërkuar plotësimin e 8 pikave kyçe për të ardhmen e arsimit. Mbrojtësi 33 vjeçar ka shpërndarë një video në rrjetin e tij "Facebook" ku shkruan se është krenar për këtë brez dhe se ia vlen të lësh stërvitjen për t'iu mbështetur ju.

"Forca me e madhe e Shqipërisë. (Ja vlen te mos shkosh ne stervitje,dhe tju mbeshtetesh ju)"

/Ora News.tv/