Para dy ditësh, Arbenita dhe Fero udhëtuan drejt Kretës dhë të gjithë menduan se ishin për pushime.

Në fakt ato shfrytëzuan kohë për të qëndruar bashkë dhe për të punuar në të njëjtën kohë.

Fero ka zbuluar për ndjekësit se Arbenita do të jetë modelja që do shfaqet në këngën e tij të re "Ride or Die".

Gjatë xhirimeve, Arbenita dukej shumë seksi me një palë xhinse, bluze të shkurtër dhe cizme të gjata.

Ndërkohë, fansat po presin me padurim këtë projekt të ri të Feros.


/Ora News.tv/