Aktori i njohur Amos Muji Zaharia ka qenë i ftuar në emisionin “Mos i fol Shoferit” në TV Ora. Gjatë intervistës Rudina e ka pyetur mbi debatet që po ndodhin me artistët shqiptarë. Ai shprehet se këto debate vijnë për shkak se duan të marrin vëmendjen e të gjithëve dhe për egon që kanë.

Rudina Dembacaj: Është bërë një debat i madh përmes artisteve Ermal Mamaqi dhe Bes Kallaku, jo filmi im jo filmi jot, jo Alketa me Xhemin, Rezart Veleshnja me Alketen. Çfarë po ndodh , çfarë mendimi ke?

Amos Zaharia: Me ç’po kuptoj artistët shqiptarë kanë nevojë për më shumë vëmendje . Çështje ego besoj e gjitha me shihni mua , shihni çfarë bëj unë, se unë jam më i miri, se unë kam të drejtë, kjo është një nga arsyet se përse unë nuk e ndjek showbizin. 


/Ora News.tv/