Modelja bukuroshe Xhesi Kadiu, kohët e fundit është përfolur shumë pas postimit që bëri për Robert Berishën.

Ajo ka shpërndarë një foto me Robertin ku shprehet ata kanë qenë në një lidhje  dashurie dhe se ajo vazhdon ta dojë ende, madje shpreson për një rikthim.

Pas këtyre deklaratave, Robert Berisha ndejti në heshtje sikur nuk kishte ndodhur asgjë.

Por mesa duket fotoja e fundit e Xhesit në “Instagram” i ka tërhequr kaq shumë vëmendjen saqë nuk ka rezistuar së bëri like.

Xhesi shfaqet me rroba banjo të zeza dhe trupin super në formë. Pëlqimi i Robertit ra shumë në sy edhe nga fansat e tyre.  /Ora News.tv/