Zërat për një largim të mundshëm të Cristiano Ronaldos nga Real Madrid sa vijnë e shtohen më shumë. Mediat në Spanjë dhe në Itali shprehen se ylli portugez është shumë pranë Juventusit dhe se ai po kërkon shtëpi në Torino.

Ditën e sotme skaudra madrilene ka publikuar foto me fanellat e reja. Fytyra e vetme që nuk ishte është ajo e portugezit.

Një sinjal se Ronaldo nuk ka pozuar me fanellat e reja sepse nuk do të jetë pjesë e klubit sezonin tjetër.

/Ora News.tv/