Kryeministri Edi Rama ka reaguar ndaj deklaratave të bëra nga shefi i opozitës, Lulzim Basha në bashkëbisedimin me gazetarët.

Rama thotë se Departamenti Antishpifje në Partinë Socialiste ka konstatuar sot shkaqe për 23 padi ndaj tij.

Rama: Artist,jam i impresionuar! Departamenti Antishpifje paska konstatuar sot shkaqe për 23 padi ndaj teje.Konferencë shtypi me diare intensive më thonë.

Rama thotë se Bashën e ka zënë paniku nga zgjedhjet e ardhshme vendore.

Rama: E di xhan e di,të kanë zënë të prerat nga zgjedhjet që po vijnë e po bën gati terrenin e humbjes fitimtare të radhës.Mbahu fort.

Basha i del në mbrojtje Berishës për Bularatin: Rama njeri i destabilizuar mendërisht

Basha: Dako, Rroshi dhe prokurori Arben Ndoj duhet të arrestohen

/Ora News.tv/