Pas koncerteve që zhvilluan në Tiranë, Ermal Meta më 1 qershor dhe Rita Ora më 3 qershor, dy këngëtarët me origjinë shqiptare janë bërë bashkë.

Yjet e muzikës janë takuar në Verona të Italisë, ku Rita zhvilloi një koncert tjetër, pas atij në Sheshin Skënderbej.

Ermal Meta ka publikuar foton me 27-vjeçaren në Instagram dhe shkruan: Jemi shqiptarë.


 

/Ora News.tv/