Pas pushimeve disaditore në Alpet e Shqipërisë dhe të Kosovës, Presidenti Ilir Meta ka shkuar në jug të vendit për të kaluar disa ditë pushimi. 

Nëpërmjet një video të publikuar në rrjetet sociale, Meta shihet duke notuar në një pishinë buzë brigjeve të Jonit.

/Ora News.tv/