Një ditë përpara nisjes së sesionit të ri politik, kreu i shtetit Ilir Meta dhe bashkëshortja e tij, njëherësh kryetare e LSI Monika Kryemadhi janë shfaqur në Qeparo.

Ata kanë zgjedhur që të dielën e fundit të këtij sezoni ta kalojnë në bregdet, pasi pushimet e verës i kanë kaluar në mal.

Presidenti Meta  ka preferuar që gjatë këtij sezoni veror të bëjë ngjitje të ndryshme si në bjeshkët e Rugovës dhe majën e Jezercës.

/Ora News.tv/