Nëse i hidhni një sy llogarisë personale të Feros dhe Arbenita Ismajlit, vini re se nuk janë më fotot si cift.

Kjo ka ngjallur spekulimet se lidhjs së tyre i ka ardhur fundi.

Por nuk dihet nëse ka dicka që nuk shkon mes tyre apo është një zgjedhje e rastëishme. Që prej largimit nga "On Records", Fero është fokusuar në karrierë dhe e ka bërë të ditur me postimin e fundit.

"Jom kon nxon tu numru qato skom pas shum koh me qit muzik, po besoj qe per 1 jav e kryj numrimin edhe explodoj qysh di un. Bone tag shokin qe e ngon tinxa Feron", shkruajti reperi.

Ndërkohë, ai nuk ndjek më askënd në Instagram. Ndërsa në listën e personave që ndjek Arbenita, renditet edhe Fero.

Mbetet për tu konfirmuar si është marrëdhënia mes ciftit.


/Ora News.tv/