Lumi B dhe Ledri Vula sollën sot bashkëpunimin e ri "Kiss kiss". Në refrenin e këngës dëgjohet zëri i një vajze që këndon "Mos u bo pis", ku më pas vijojnë reperët "Ama nji kiss kiss".

Thuhet se këngëtarja është Dhurata Dora, por zëri është i ndryshuar. Nuk dihet ende nëse reperët kanë zgjedhur yllin e hitit "Zemër" për këtë këngë.

Ndërkohë, pritet që kënga e re e Ledrit dhe Lumit të pushtojë klubet e natës dhe të ngjitet në toplistat e hiteve të këtij viti.

/Ora News.tv/