Natalia Graibotto është një modele nga Brazili e cila nxjerr fitime marramendëse nga “Instagrami”, prej fotove provokuese që ajo poston shpesh herë.

26-vjeçarja ka treguar për mediat e huaja se fiton rreth 300 mijë euro në vit. Ajo është shprehur se merr mesazhe të shumta nga njerëz të pasur nga Dubai të cilën i ofrojnë shuma të mëdha parash, 40 mijë, 70 mijë, ka dhe raste që i kanë ofruar 100 mijë euro vetë për të pasur shoqërinë e saj.

Modelja shprehet se shpesh lexon mesazhe të tilla si : “Do të të laj me para”.

Natalia përveç mesazhet me sheikët ka treguar se këngëtarë dhe futbollistë të famshëm i propozojnë nëpër mesazhe edhe pse në “Instagramet” e tyre kanë foto me gratë e tyre dhe duken shumë të lumtur.

/Ora News.tv/