Ajo ëndërron të jetë në Ibiza e rrethuar nga deti dhe qielli blu, por është e detyruar të marrë rreze dielli nga ballkoni i shtëpisë së saj në Milano.

Belle Rodriguez modelja dhe “Show Girl” më e komentuar në Itali, ka pozuar nga ballkoni i saj në kohë koronavirusi. Belle ka veshur rroba banjo të kuqe, ku i tregojnë format trupore më së miri. Në foto modelja shpreh se e imagjinon veten në Ibiza.

 Ajo po e kalon karantinën me prindërit, partnerin dhe djalin e saj.


/Ora News.tv/