Abigail Ratch është një modele super seksi, ku me format e saj bombastike tërheq vëmenden e të gjithëve.

Së fundmi ajo ka postuar një foto e cila pozon brenda një pishine ma reçipeta dhe ekspozon gjokin e saj të cilën e ka mbuluar me duar.

/Ora News.tv/