Modelja latine Lynarita Perez është një nga vajzat më të nxehta dhe seksi, ku në rrjetin e saj social “Instagram”, shpesh herë poston foto provokuese. Ajo numëron 4.8 milion ndjekësa dhe fotot e saj pëlqehen nga të gjithë.

Së fundmi ajo ka provokuar sërish duke ekspozuar gjoksin e saj bombastik dhe pa reçipeta. Latinia dhe këtë herë ka ditur si të tërheqë vëmendjen e të gjithëve me format e saj bombastike.


/Ora News.tv/