Presidenti Ilir Meta ka zgjedhur të uroj sërish shqiptarët për vitin e ri nëpërmjet llogarisë së tij në Facebook. 

Ai ka shpërndarë një foto me kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi, bashkëshorte e tij si dhe 3 fëmijët.

Meta: Në këtë ditë të parë të 2018 uroj më shumë paqe, harmoni, dashuri e begati për çdo familje dhe për vendin tonë.

/Ora News.tv/