Presidenti Ilir Meta uroi nga qyteti i Korçës 27 vjetorin e themelimit të gazetës "Rilindja Demokratike". Meta ishte i shoqëruar nga gazetarët Çim Peka dhe Fahri Balliu, të cilët me sa duket po darkojnë së bashku.

Meta: Sot në 27-vjetorin e gazetës së parë opozitare "Rilindja Demokratike" i uroj nga Korça, shumë suksese e jetë të gjatë, bashkë me dy gazetarët e njohur Çim Peka dhe Fahri Balliu.

/Ora News.tv/