Ndërkohë që në vend është duke u diskutuar ecuria e Reformës në Drejtësi dhe debatet për reformën zgjedhore, e akuzat e dosjes 184, presidenti Meta shfaqet i qetë përmes rrjeteve sociale.

Me një postim në Facebook, ai u ka uruar shqiptarëve një fundjavë dhe i është kthyer shprehjes së tij famshme “me qetësi e dashuri” duke mbajtur në krah macen e tij Sasha.


/Ora News.tv/