Presidenti i Republikës, Ilir Meta është takuar me ish-kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj dhe bashkëshortene  tij Anita Haradinaj.

Takimi i tyre rastësor në “Mrizin e Zanave” është bërë i ditur nga vetë Presidenti, i cili në facebook ka postuar një foto.

“I lumtur të takohesha sot me Ramushin dhe Anitën te "Mrizi i Zanave" dhe të kalonim çaste të gëzueshme, duke uruar edhe fitoren e Dardanëve sot!” shkruan Meta.

/Ora News.tv/