Presidenti i Republikës, Ilir Meta publikoi një video në rrjetet sociale teksa mban iso krah për krah me këngëtarët Ylli Baka dhe Dule Malindi.

Meta e shoqeron videon me pershkrimin "Iso-Polifonia e Toskërisë është një nga kryeveprat dhe pasuritë më të mëdha kulturore e shpirtërore të kombit shqiptar! Aq më tepër së bashku me Ylli Bakën e Dule Malindin!"

Shikoni videon 

/Ora News.tv/