Me qëllim të përforcimit dhe rritjes të nivelit të lojës, Feronikeli ka zyrtarizuar transferimin e dy futbollistëve të rinj. Bëhet fjalë për Met Millaku dhe Riza Zhdrella.

Skuadra kosovare e ka transferuar mesfushorin e talentuar 20 vjeçar, Met Millaku nga KF Dukagjini, kurse talenti 18 vjeçar, Riza Zhdrella është transferuar nga Trepça e Vjetër.

/Ora News.tv/