Kjo video prekëse është marrë nga një spital në Spanjë. I gjithë stafi mjekësor janë mbledhur në hollin e spitalit dhe presin me duartroktije gruan dhe djalin e infermierit që humbi jetën për shkak të koronavirusit.

Një moment mjaft përlotës, ku të gjithë shihen duke përqafuar gruan dhe djalin e infermierit dhe me lot më sy ata i japin mbështetjen e tyre.


/Ora News.tv/