Pas arritjes së marrëveshjes për reformën zgjedhore, kreu i PD-së Lulzim Basha ka bërë një urim të veçantë këtë fundjavë.

Ai ka uruar ditëlindjen e mamasë së bashku me të vëllain, ka prezantuar kështu edhe prindërit e tij.

Basha: Një e diel e veçantë për nënën time dhe një nga ditët më të lumtura për mua, vëllain tim dhe babain tonë, tek i uruam njeriut tonë më të dashur ditëlindjen. Nga ky gëzim i familjes tonë ju uroj të gjithëve një të diel të gëzuar!


/Ora News.tv/