Presidenti Ilir Meta vazhdon të marrë reagime pozitive nga  qytetarët për tubimin e thirrur me 2 mars në mbrojtje të Kushtetutës.

I vetmi merak i tyre  duket se është serioziteti i kësaj lëvizje, ndaj ata porositin që të mos i zhgënjejë.

Në replikë me një nga komentuesit në facebook, Meta e porosit të marrë me vetë miqtë dhe së bashku ti bashkohen Besëlidhjes me 2 mars.


/Ora News.tv/