Pasi shkëputi kontratën me "On Records", reperi Fero u shpërngul në Gjermani për të punuar me projektet e reja.

Duket se ai e ka punuar këngën e parë dhe është gati ta hedhë në treg. Me anë të një postimi në Instagram, reperi shkruajti: "A jeni gati?"

Mbetet për tu parë se cfarë do të sjellë Fero këtë rradhë dhe a do ja dalë të thyejë rekordet e mëparshme që ka vënë në muzikë.

Tags