Policia italiane në Napoli ka sekuestruaar një sasi droge, dy armë zjarri dhe qindra fishekë, të cilat ishin të fshehura në një pusetë kanalizimesh, në garazhin e një kompleksi ndërtimesh.

Agjentët gjithashtu gjetën edhe një instrument të mekanizuar që përdorej për fshehjen e drogës.

Lënda narkotike u zbulua edhe me ndihmën e qenit antidrogë.

Nëse droga do të hidhej në treg ajo kapte vlerën e 100 mijë euro.

Për të parë videon klikoni këtu

/Ora News.tv/