Nënkryetarja e LSI-së, Erisa Xhoxha ka qenë e ftuar në emisionin ‘Mos i fol shoferit’ nga Rudina Dembacaj ku u bë pjesë e rubrikës së anijes.

Ajo është në mes të oqeanit dhe duhet të mbajë vetëm një person pasi me tre, anija përmbytet.

Nëse nuk zgjedh njërin duhet të hidhet vetë.

Kështu, kur u vu para zgjedhjes mes Monikës dhe Ilirit, ajo tregoi se mund të gjenin një zgjidhje të mbijetonin të tre.

/Ora News.tv/