Eliminimi nga Champions League mund të sjellë një efekt domino te Interi. Skuadra zikaltër rrezikon shpërbërjen dhe të gjithë sytë i kanë nga Mauro Icardi.

Kapiteni dhe goleadori i këtij ekipi është benjamini i vetëm që mund të sjellë të ardhura të konsiderueshme në arkat e klubit dhe shitja e tij nuk përjashtohet.

Por, ajo që ka trembur tifozët e Interit është udhëtimi i tij drejt Londrës. Fotografia e postuar në rrjetin social "Tëitter" ka trembur tifozët, të cilët më pas kanë mësuar arsyen e udhëtimit të argjentinasit drejt kryeqytetit anglez.

Rinovimi i kontratës së tij, por sipas "Sportmediaset" jo me Interin, por me sponsorin e tij teknik.

/Ora News.tv/