Një shtetas nga Kosova ka humbur që prej mbrëmjen së shkuar në qytetin e Durrësit, duke bërë që policia të kërkojë ndihmën e qytetarëve për gjetjen e tij.

55 vjeçari Skënder Rama, kishte ardhur për pushime në qytetin bregdetar me një grup shoferësh prej 44 vetash, por rreth orës 19:00 ka dalë nga hoteli tek Shkëmbi i Kavajës për të mos u kthyer më.

Njoftimi i policisë:

Drejtoria Vendore e Policisë Durrës kërkon ndihmën dhe bashkëpunimin e qytetarëve në gjetjen e një shtetasi.

Shtetasi Skender Rama 55 vjeç, banues në Kosovë, ditën e djeshme ka ardhur me pushime në Durrës (një grup shoferësh, 44 veta) dhe rreth orës 19 : 00 ka dalë nga hoteli ku ishin akomoduar të gjithë pushuesit, në afësi të Shkëmbit të Kavajës dhe nuk është kthyer më.

Është rreth 1, 75 cm i gjatë, i dobët dhe ka të veshur një këmishë të bardhë dhe xhinse të zeza.

 Në rast identifikimi të tij, jeni të lutur të telefononi në numrin 0694110217.

/Ora News.tv/