Tre shqiptarë dhe një grek janë arrestuar në Arte të Greqisë, pasi në një automjet iu sekuestruan 60 kg marijuanë.

Droga u kap pas ndjekës që iu bë makinës në kufirin greko-greko shqiptar.

Të arrestuarit janë dy meshkuj të moshës 30 vjeçarë, një femër 22 vjeçe dhe një grek 29 vjeç.

/Ora News.tv/