Presidenti Ilir Meta po e kalon fundjavën në det. 

Në një video të postuar në facebook Meta shfaqet duke pedaluar një pedalone duke përcjellë dhe një mesazh për të gjithë ndjekësit.

'Përshëndetje të dashur miq, - thotë ai. - Më mirë me pedalone sesa me jaht apo me skaf, sepse i forcon këmbët për të ngjitur male më të larta, por edhe nuk harxhon karburant." 

Ndërkohë kryeministri Edi Rama uroi ndjekësit e facebook me një video nga fshati i nonës. 


/Ora News.tv/