Tereze Kalman është pa diskutim një nga bukuroshet seksi e cila po "korr" sukses në botën e showbizit. 

Modelja me forma trupore bombastike ndiqet nga rreth 200 mijë follouwers në "Instagram", por është edhe një fanse e madhe e futbollit. Tereze pëlqen jashtë mase dy yjet e këtij sporti Lionel Messin dhe Cristiano Ronaldo dhe ndjek të gjitha ndeshjet e Barcelonës dhe Juventusit për të parë pikërisht sulmuesin argjentinas dhe atë luzitan.

Pikërisht ekspozimi në botën e futbollit e kanë bërë Koleman një figurë e cila shpesh herë është në faqet e para të gazetave dhe revistave rozë.

/Ora News.tv/