Kanë kaluar vetëm pak javë nga largimi i Feros nga On Records. Të gjithë ishin në pritje të projektit të tij të ri, por reperi surprizoi dje duke njoftuar fansat se ka anuluar të gjitha koncertet.

Ai nuk harroi të zbulonte se pas disa muajsh do rikthehet me dicka legjendare dhe me një mysafir special. Në postimet e tjera, Fero tregon se ka udhëtuar drejt Berlinit ku po punon për projektet e reja.

Të njëjtën gjë bëri edhe Mozzik pasi u largua nga On Records. Fansat kanë hedhur dyshimet se Fero po ndjek hapat e tij, por nuk mungojnë spekulimet se e dashura Arbenita mund të jetë shtatzënë.

 

/Ora News.tv/