Arbenita dhe Fero janë një nga çiftet më simpatikë të showbizit dhe ndër më të komentuarit. Shpesh herë ata përdorin rrjetet sociale për t’ja shprehur dashurinë njëri-tjetrit, ku nuk kursehen me dedikime romantike dhe foto të shumta.

Së fundmi Fero ka publikuar një video në “Instasory” ku shihet në shtrat me Arbenitën dhe një moment i puth këmbën.

Një gjest që tregon se Fero e vlerëson dhe e dashuron shumë modelen.


/Ora News.tv/