Familja Presidenciale nuk i ndahet maleve.

Pas pushimeve në bjeshkët e Kosovës, Presidenti Ilir Meta së bashku me familjen ka udhëtuar sot drejt malit të Tomorrit për tu bërë pjesë e pelegrinazhit që përmbyllet në 25 gusht.

Në faqen e fb, ai ka postuar një foto me bashkëshorten Monika Kryemadhi, djalin dhe dy vajzat, ku shkruan" "Mirëmëngjes nga maja e malit të shenjtë të Tomorrit!"

/Ora News.tv/