Kreu i Shtetit, Ilir Meta dhe bashkëshortja e tij Monika Kryemadhi vijojnë pushimet në Prevallë. 

Presidenti ka publikuar një foto me familjen e tij dhe në krah të disa miqve duket festuar kurban bajramin.

"Nga Brezovica në Prevallë sot një ditë e veçantë feste dhe urimi mes miqsh!", shkruan Meta në Facebook.


/Ora News.tv/