Këngëtari shqiptar Ermal Meta ndezi mbrëmjen e së premtes Sheshin Skënderbej.

Ai dhuroi një performancë të paharrueshme për të gjithë adhuruesit e tij.

Pas koncertit Meta ka falenderuar shqiptarët me anë të një postimi në Facebook.

Këngëtari shpreht shumë i emocionuar dhe se është një eksperiencë që nuk do ta harrojë.

"Toka ime! Faleminderit, nuk ka për ta harruar kurrë,"-shkruan ai në Facebook.


/Ora News.tv/