Këngëtari i njohur, Ermal Meta ka vjedhur vëmendjen e të gjithëve në Eurovision si dhe me performancën e tij në sheshin 'Skënderbej'.

Ai ka folur për herë të parë rreth jetës së tij sentimentale në emisionin 'Në kurthin e Piter Panit.'

Ndërsa u vu përballë pyetjeve të fëmijëve, Ermali konfirmoi se është në lidhje dashurie me një vajzë shqiptare.

Këngëtari shtoi se planet e martesës janë shumë të largëta.

/Ora News.tv/