Reperi Fero bëri sot një tatuazh të ri. Ai ftoi fansat që ta shikonin me video live në Instagram teksa i shtonte trupit dicka tjetër.

Këtë herë, Fero mbuloi të gjithë qafën me emrin e tij.

Dhimbjet duhet të kenë qenë të mëdha, por reperi ia ka dalë ti përballojë dhe tani duket ndryshe./Ora News.tv/