Nëna e Dua Lipës, Anesa feston sot ditëlindjen dhe nuk kishte si të mungonte urimi i së bijës. Këngëtarja ka zgjedhur t'ja urojë ditëlindjen me një dedikim mjaft të ëmbël e të ndjerë dhe disa foto të shkrepura ndër vite.

“Gëzuar ditëlindjen nëna ime e bukur, e ëmbël, e dashur, dhe përtej kësaj gruaja më e fortë në jetën time. Faleminderit që ekziston! Ne të gjithë jemi shumë me fat që ju keni udhëhequr gjatë jetës me dashurinë dhe mbështetjen tuaj të pakushtëzuar – Unë të dua, ne të duam. Mbretëresha jonë !!!”, ka shkruar Dua pranë fotove.
/Ora News.tv/