E ardhmja e Paulo Dybala mund të jetë në Francë dhe konkretisht te PSG-ja.

Lajmi i bujshëm është pohuar nga vetë sulmuesi argjentinas i Juventusit, i cili ka deklaruar se në futboll kurrë mos thuaj kurrë.

“Të bashkoheni me Ligue 1 një ditë? Pse jo ?! Kurrë mos thuaj kurrë! Por, tani për tani nuk është pjesë e planeve të mia”,-tha argjentinasi për "Canal Plus".

Ylli argjentinas ka qenë lidhur me një kalim te Reali i  Madridit, Interi, por edhe klubin francez Paris Saint-Germain.

/Ora News.tv/