Fero dhe Arbenita janë ciftet më të reja të estradës shqiptare, të cilët komentohen cdo ditë.

Ata po shijojnë dashurinë e tyre, ndërkohë që janë tepër të suksesshëm. Ndonëse punojnë fort, të dy gjejnë kohë të takohen dhe të shprehin dashurinë për njëri-tjetrin.

Nga postimet në rrjete sociale, kemi vënë re se Arbenita guxon më shumë të shprehë ndjenjat. Por sot, Fero ka treguar se është i dashuruar kokë e këmbë me modelen.

Në një fotografi që ajo ka publikuar në Instagram, reperi i shkruajti: "Bubu jem".

Duket se kjo është nofka që përdorin në mënyrë përkëdhelëse. 


/Ora News.tv/