Një sasi prej 104 kg marijuanë është sekuestruar sot nga policia greke ndërsa janë arrestuar 2 persona dhe një shqiptar është shpallur në kërkim.

Policia ka arrestuar shoferin e automjetit një 30-vjeçar grek dhe pasagjeren 21-vjeç nga Rumania

Personi i shpallur në kërkim është një shqiptar 30-vjeç që rezulton të jetë pronari i mjetit.

/Ora News.tv/