Pamela Andwrson dhe Adil Rami kanë qenë në një lidhje dashurie prej 2-vitesh dhe më pas i dhanë fund. Kjo për arsye se ai tradhëtoi Pamelën, pavarësisht se Rami i ka mohuar këto akuza.

Një ish-shok i skuadrës së tij, ka treguar se 34-vjeçari ka folur me miqtë edhe për jetën seksuale që kishte me aktoren.

"Rami na tha gjëra interesante për Pamelën. Normalisht të gjithë ishim të interesuar për të ditur sesi ishte ajo në krevat. Ndërsa Rami u shpreh se ishte gruaja më e mirë që ka pasur gjatë gjithë jetës së tij".


/Ora News.tv/