Fero dhe Arbenita Ismajli janë më të dashuruar se kurrë. Ata shijojnë njëri-tjetrin sa herë gjejnë kohë të lirë nga puna.

Ajo ka postuar një video në Instastory duke shijuar një set fotografik në Londër me fotografët e saj. Në sfond duket se po dëgjojnë këngën e të dashurit reper Fero.

"Kur vendosin këngët e të dashurit, ajo është DJ", tha Arbenita duke iu referuar fotografes. Dashuria e tyre bëhet cdo ditë e më e fortë dhe të dy kanë marrë mbështetjen e fansave.


/Ora News.tv/